Ultratenký Aspire S 13

Ohromí nejlepší kombinací výkonu, kvalitní konstrukce a ceny
Tisková zpráva

 

  • Nejnovější ultratenké notebooky řady S od Aceru poskytnou vysoký výkon i elegantní design, a to vše za příznivou cenu
  • Výkonné procesory Intel® Core™ 6. generaces vyšším výkonem i efektivitou, díky které notebooky poskytnou 13hodinovou výdrž na baterii pro celodenní práci
  • Elegantní a nenápadný vzhled díky nanotiskovým vzorům Acer na kovovém víku a vizuálně podmanivým diamantově broušeným hranám
  • Full HD displej s technologií IPS a širokými pozorovacími úhly přináší působivé zážitky při sledování filmů i prezentací

 

PRAHA, 21. dubna 2016 – Společnost Acer dnes představila nejnovější přírůstek do své řady ultratenkých notebooků S, model Acer Aspire S 13 – dokonale navržený tenký a výkonný notebook s Windows 10 pro uživatele, kterým záleží na designu. Tyto v současnosti cenově nejatraktivnější notebooky na trhu s hranatou úhlednou konstrukcí jsou vybaveny celou řadou funkcí pro práci i zábavu.
„Aspire S 13 je důkazem souladu mezi formou a funkčností – jeho výkonné komponenty se spojily pro nalezení dokonalé rovnováhy mezi velikostí, hmotností a výkonem,“ řekl Jameson Lin, generální ředitel divize notebooků pro spotřebitele, byznysových IT produktů společnosti Acer Inc. „V současné době není na trhu žádný jiný značkový notebook, který by mohl nabídnout tak vynikající design za tuto atraktivní cenu.”


„Ekosystém Windows zařízení s Windows nabízí pro každého něco díky možnosti jejich konfigurace tak, aby vyhovovala potřebám uživatelů,“ řekl Nick Parker, viceprezident OEM divize společnosti Microsoft Corp. „S ultratenkým Aspire S 13 Windows 10 ožijí díky nejlepšímu zabezpečení, produktivitě a správě, jakou jen mohou Windows 10 přinést.“

Navržen pro vyšší výkon

Acer S 13 využívá operační systém Windows 10, má možnost 10bodového dotykového ovládání, je osazen procesorem Intel® Core™ 6. generace a až 8 GB systémové paměti LPDDR3. To mu umožňuje nejen podat vyšší procesorový a grafický výkon, ale má také nižší spotřebu energie. Volitelná tříčlánková 54Wh Li-ion baterie poskytne notebooku až 13hodinovou výdrž, což umožňuje uživatelům získat ze svého stroje každý den maximum.

Do konektorové výbavy patří nový reverzibilní port USB 3.1 typ C, který podporuje ultrarychlý přenos dat (až 5 Gb/s), a také port USB 3.0 s podporou nabíjení mobilních zařízení i při vypnutí notebooku Aspire S 13. Bezdrátové rozhraní 802.11ac je zde využito na maximum díky podpoře 2x2 MU-MIMO (Multi-User MIMO) s až třikrát vyšším výkonem oproti single-user MIMO 802.11ac.
Nechybí ani touchpad Precision Touchpad, který umožňuje přesné, plynulé a rychlé ovládání a podporuje dotyková gesta ve Windows 10.

Navržen na lepší zážitky

Pokud jde o práci a zábavu, nabízí Aspire S 13 to nejlepší z obou světů. Full HD dotykový displej s širokými pozorovacími úhly díky technologii IPS přináší působivé zážitky z filmů i prezentací, zatímco lze aktivovat filtr Acer BluelightShield pro snížení míry vyzařování modrého světla z LED podsvícení. Za nízké hladiny osvětlení poskytuje podsvícená klávesnice se dvěma úrovněmi intenzity podsvitu více možností, jak se přizpůsobit různým okolnostem: první stupeň aktivuje podsvícení klávesnice, druhý pak podsvit rozsvítí naplno.
Technologie Acer TrueHarmony a Dolby® Audio™ umožňují tomuto lehkému notebooku uštědřit ostatním konkurentům ve své kategorii opravdový políček, pokud jde zvukový výkon s filmovým prostorovým zvukem. Nejnovější softwarové uživatelské rozhraní dále zvyšuje pohodlí uživatelů, a to díky vlastnímu profilu a inteligentním vizuálním a zvukovým funkcím.
Certifikace Skype for Business zajišťuje lidem, aby mezi sebou mohli komunikovat s ostrým obrazem bez zpoždění, a také umožňuje jasnější a kvalitnější zvuk i mnohem lepší ovládání hlasové asistentky Cortana ve Windows 10.

Navržen tak, aby ohromil

Ty, kdo hluboce pečují o vzhled svých osobních zařízení, jistě Aspire S 13 zaujme svým mimořádně tenkým profilem a nízkou hmotností – má rozměry 327 × 228 × 14,58 mm a váží pouhých 1,30 kg. Je k dispozici v černém provedení Obsidian Black nebo bílém Pearl White a může se pochlubit bezvadným šasi s elegantně zkosenými vybroušenými hranami na okrajích a okolo touchpadu, vzorováním pomocí nanotisku Acer na horním krytu a směsicí prvotřídních povrchových úprav. Lesklé panty a matné víko nabídnou vizuální kontrasty, zatímco konfrontace měkčených a tvrdých materiálů poskytne různé hmatové vjemy. Díky tomu má Aspire S 13 skutečně dynamický vzhled, se kterým vyčnívá z davu.

Cena a dostupnost

Acer Aspire S 13 bude v oblasti EMEA k dispozici již tento měsíc za ceny od 18.900 Kč /687 €.
Přesné specifikace, ceny a dostupnost závisí na zemi prodeje. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.
Notebook Acer Aspire S 13 byl dnes představeny na tiskové konferenci next@acer ve 4 World Trade Center v New Yorku, kde společnost Acer ohlásila příchod celé řady nových zařízení a řešení pro rodiny, studenty i profesionály. Pro více informací navštivte stránky acer.com/nextatacer.

O společnosti Acer

Společnost Acer, která se zabývá hardwarem, softwarem a službami, byla založena již v roce 1976. Zaměřuje se na výzkum, návrh, marketing, prodej a podporu inovativních produktů, které zlepšují každodenní život lidí. Mezi nabízené produkty společnosti Acer patří počítače, monitory, projektory, servery, tablety, chytré telefony a nositelná elektronika. Společnost Acer také vyvíjí cloudová řešení, která dodává společně s internet věcmi. V roce 2016 oslavuje čtyřicetileté výročí svého založení a je pátou největší počítačovou firmou na světě. Zaměstnává 7 000 lidí po celém světě a zastoupení má ve více než 160 zemích. Pro více informací navštivte stránky www.acer.cz.